Odkurzacze do przydomowych basenów

Wrzesień 28th, 2018 by basenynalata
0

odkurzacz do basenu

Ogrodowy basen to przydomowe centrum rozrywki dla całej rodziny. Latem stanowi niezastąpione źródło orzeźwienia w upalne dni. Niestety na dnie zbiornika często zbierają się zanieczyszczenia, które odbierają przyjemność z kąpieli. Zamiast ciągle zmieniać wodę i tracić czas i pieniądze na kolejne napełnianie basenu warto pomyśleć o sprzęcie, który pomoże w usuwaniu zabrudzeń i przywróci przyjemność z basenowych kąpieli.

Odkurzacz do basenu

Odkurzacze do basenu takie jak te https://www.dobrebaseny.pl/Odkurzacze-basenowe-c167 to urządzenia umożliwiające usunięcie zabrudzeń z dna zbiornika takich jak liście, piach, glony czy muł. Sposób użycia odkurzacza basenowego jest podobny do urządzenia stosowanego w domu – za pomocą rury ssącej odkurzacz zasysa brud i przenosi go do worka lub osadza na filtrze. Odkurzacze do basenów zasilane są prądem z sieci. Niektóre modele mogą pracować zarówno pod wodą jak i na sucho.

Odkurzacze basenowe są naprawdę niezastąpione w okresie letnim. Ich zastosowanie pozwala zaoszczędzić dużo czasu użytkownikom przydomowych basenów i kosztów związanych z ciągłym zmienianiem wody przy każdym jej przybrudzeniu. Sprzęt znajduje również całoroczne zastosowanie w oczkach wodnych i stawach umożliwiając usunięcie odpadów organicznych, które po zamarznięciu obniżają jakość wody i zawartość tlenu w niej.

Posted in Akcesoria do basenu

Comments are closed.