Odkurzacze do przydomowych basenów

Wrzesień 28th, 2018 by basenynalata
Możliwość komentowania Odkurzacze do przydomowych basenów została wyłączona

odkurzacz do basenu

Ogrodowy basen to przydomowe centrum rozrywki dla całej rodziny. Latem stanowi niezastąpione źródło orzeźwienia w upalne dni. Niestety na dnie zbiornika często zbierają się zanieczyszczenia, które odbierają przyjemność z kąpieli. Zamiast ciągle zmieniać wodę i tracić czas i pieniądze na kolejne napełnianie basenu warto pomyśleć o sprzęcie, który pomoże w usuwaniu zabrudzeń i przywróci przyjemność z basenowych kąpieli.

Odkurzacz do basenu

Odkurzacze do basenu takie jak te https://www.dobrebaseny.pl/Odkurzacze-basenowe-c167 to urządzenia umożliwiające usunięcie zabrudzeń z dna zbiornika takich jak liście, piach, glony czy muł. Sposób użycia odkurzacza basenowego jest podobny do urządzenia stosowanego w domu – za pomocą rury ssącej odkurzacz zasysa brud i przenosi go do worka lub osadza na filtrze. Odkurzacze do basenów zasilane są prądem z sieci. Niektóre modele mogą pracować zarówno pod wodą jak i na sucho.

Odkurzacze basenowe są naprawdę niezastąpione w okresie letnim. Ich zastosowanie pozwala zaoszczędzić dużo czasu użytkownikom przydomowych basenów i kosztów związanych z ciągłym zmienianiem wody przy każdym jej przybrudzeniu. Sprzęt znajduje również całoroczne zastosowanie w oczkach wodnych i stawach umożliwiając usunięcie odpadów organicznych, które po zamarznięciu obniżają jakość wody i zawartość tlenu w niej.

Posted in Akcesoria do basenu